anna

Foto: Kvitevardens Anna Frost (Nuch Njch Saga/Fjch Sjch Pyssynivan Frost) fikk cert og ble BEST IN SHOW på Troms Elghundklubb`s utstilling 13 august

DAG 1
SPISSHUNDER
Jämthund
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune
Juniorklasse Hannhund
0001 Diva Valos Castor NO43786/16, 29/04/16, E: Espen Stenvold Nerdrum O: Olsen Knut Røise, 2335 Stange (N J(L)CH NMEL-16 Bjønnlosen's Draco - Kulukumiehen Maalfrid)(w) V1

0002 Tømmerkoias Balto NO46616/16, 578098100537874, 04/06/16, Grå E: Thomas Johansen O: Jon Erling Skåtan, 4588 Kvås (N FI J(L)CH Elimon Salon Arttu - NORD J(L)CH Øs Syrran)(w) S

Unghund Klasse Hannhund
0003 Kvitevarden's Balder NO36396/16, 578094100029474, 24/02/16, Grå E: Oddny Kristin Remlo, Jørn Kjetil Remlo O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH Pakkalan Waltti - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 1AUK CK BHK2

0004 Hector NO54177/15, 578094100020853, 13/10/15, Grå E: Stian Gamst, Birtavarre, 9147 Birtavarre O: Bjørn Olav Homo, 7882 Nordli (Zeppo - Beila)(w) IM

Åpen Klasse Hannhund
0005 Ask NO35706/10, 02/02/10, Grå E: Johnny Steinåmo O: Jan Erik
Larsen (Ragg - Akita)(w) G

0006 Teo NO30960/14, 578098100444411, 22/12/13, Grå E: Hans Nerdrum, Postboks 107 Dividalen, 9335 Øverbygd O: Arnfinn Engemoen, 2460 Osen (Flötmarkend Fido - Veikulåsens Lissu)(w) EX 1AK

0007 Tico NO39529/16, 578098100531195, 22/03/16, Grå E: Knut Roger Bakken, Skårheim, 9040 Nordkjosbotn O: Frode Benonisen, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga)(w)VG 2AK

Brukshundklasse Hannhund
0008 Kvitevarden's Admiral Zercho NO40432/14, 578098100443085, 21/04/14, E: Stina Tatjana Didriksen, Kjell Arne Henriksen O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 1BK
Championklasse Hannhund
0009 N UCH N J(L)CN JV-14 NORDJV-14 NORDV-14 Usteryds Indy SE55596/2013, 941000014283471, 30/09/13, Grå E: Arne Einar Solheim O: Jan Gustavsson, 36032 Gemla, Sverige (SE UCH SE J(LÖ)CH Härkilas Kay Iii Usteryds Diana)(w) EX 1CHK CK 1BHK BIM

Juniorklasse Tispe
0010 Sundellens Kiwa Iii SE32021/2016, 13/05/16, Grå E: Per Persson, Forellvägen13, 98334 Malmberget, Sverige O: Sundellens, Sandra Sundell, 82062 Bjuråker, Sverige (SE J(LÖ)CH FI JCH Lapinkairan Koss - FI JCH SE J(LÖ)CH Tarinakummun Sohvi)(w) EX 1JK

0011 Lucky NO39533/16, 22/03/16, Grå E: Tom Einar Pedersen O: Frode Benonisen, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga)(w) VG 2JK

Unghund Klasse Tispe
0012 Raudfjellet's D Tine NO41291/16, 578098100536063, 11/04/16, Grå E: Johan Marius Steinåmo O: Kent Storbæk, 2485 Rendalen (N SE FI J(L)CH Bjønnlosen's Karhu - Dokkern's A Luna)(w) G

0013 Kvitevarden's Buffy NO36399/16, 578094100029506, 24/02/16, Grå E: Gunnar Moen, Myrheim 12, 9300 Finnsnes O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH Pakkalan Waltti - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 1AUK

Åpen Klasse Tispe
0014 Usteryds Ila SE55590/2013, 30/09/13, Grå E: Anders Fritzdjurskullen 1 O: Jan Gustavsson, 36032 Gemla, Sverige (SE UCH SE J(LÖ)CH Härkilas Kay Iii - Usteryds Diana)(w) EX 1AK

0015 Inka NO39338/16, 578097809244676, 13/03/16, Grå E: Kjell Bakken, O: Halgeir Dalhaug, 9050 Storsteinnes (N J(L)CH Kaparvikens Dollar - N J(L)CH Fossmyra's Cess)(w) VG 2AK

Brukshundklasse Tispe
0016 N J(L)CH Kvitevarden's Ayla NO40435/14, 21/04/14, E: Ståle Bakkemo, Grønliveien 38, 9350 Sjøvegan O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 2BK CK R-CERT 2BTK

0017 Kvitevarden's Anna Frost NO40434/14, 578098100444219, 21/04/14, E: May-Torill Rotvik, Gilles Joseph Jean Gosselin, Lavangsnesveien 808, Rotvik, 9350 Sjøvegan O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 1BK CK CERT 1BTK BIR BIS

0018 Pääskysen Jenni SE23758/2013, 900182000266114, 08/03/13, Grå E: Inge André Jenssen, Ullstindveien 639, 9023 Krokelvdalen O: Fredrik Isaksson, 98491 Pajala, Sverige (SE J(LÖ)CH FI JCH Taitolan Jyry - SE J(LÖ)CH Pääskysen Akita)(w) EX 3BK 3BTK

0019 Jämtmyrens Fråya SE20767/2013, 977200008513959, 22/02/13, Grå E: Øyvind Søraas, Fagernesveien 119, 8514 Narvik O: Peter Vittikko, 95392 Haparanda, Sverige (SE J(L)CH Ullisjaurlandets Irco - FI JCH SE J(LÖ)CH Moposarven Kikka)(w) G

Karelsk Bjørnhund
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Åpen Klasse Tispe
0020 Sasha NO34816/14, 578098100436408, 02/02/14, E: Sindre Myrland, Rørbakken, 9350 Sjøvegan O: Klemet Forsberg, Forsberg Mariann Tveide, 9711 Lakselv (Koltso - N UCH Shakira)(w) EX 1AK

Norsk Elghund Grå
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Juniorklasse Hannhund 0021 Nordmolia's D Kompis NO37470/16, 10/03/16, Grå E: Ove M Ryeng, Vikaveien 164, 9310 Sørreisa O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) EX 1JK

0022 Baus NO45688/16, 578097809230598, 14/05/16, Grå E: Torgeir Varsi, Ivvar Ivvar Geavli 30, 9730 Karasjok O: Kai Ove Kleiven, 2676 Heidal (Oftefjell's Nero - Gaia)(w) G

0023 Nordmolia's D Bamse NO37472/16, 578077000232633, 10/03/16, Grå E: Wiggo Rune Kristensen O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w)EX 2JK


Åpen Klasse Hannhund
0024 Grytosens Barsk NO38562/15, 21/03/15, E: Øyvind Johansen, Botn Store, 8275 Storjord I Tysfjord O: Egil Rune Skogum, 2682 Lalm (N UCH N J(L)CH Klosterkollen's Tiko - N J(B)CH Grytosens Bju)(w)VG 3AK

0025 Kvernmomarka's F-G Loke NO34590/15, 26/01/15, Grå E: Stein Markussen O: Kjetil Olav Helden, Halvorsen Heidi Karin Bech, 7660 Vuku (N J(B)CH N UCH Varjdalen's Tb Gjende - N J(B)CH N VCH Havahaugen's Freidig)(w) VG 2AK

0026 Rex NO47735/14, 578098100464682, 27/06/14, Grå E: Sjalg Nerdal O: Svein Korneliussen, 9310 Sørreisa (N UCH N J(L)CH Scott - Nordmolia's Lea)(w) Ex 1AK

Brukshundklasse Hannhund
0027 Finnkøthåjen's Oso NO54665/15, 08/10/15, Grå E: Jan-Oddvar Eriksen, Langnesveien 1084, 9302 Rossfjordstraumen O: Bjørn O Mosheim, Mosheim Eva, 8658 Mosjøen (N UCH N J(L)CH Vamyras Izack - N J(B)CH Smalmyras R-R Tinka)(w) VG 3BK

0028 Nordmolia's C Max NO37689/15, 578097809195256, 20/03/15, Grå E: Jim Øverli, Øverlivegen 176, 9050 Storsteinnes O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne Storbringens Dubi)(w) EX 2BK

0029 Nordmolia's C Frøy NO37690/15, 578097809194208, 20/03/15, Grå E: Thor Hermann Sundquist, Tennskjærveien 378, 9302 Rossfjordstraumen O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne - Storbringens Dubi)(w) EX 1BK CK CERT 2BK

Championklasse Hannhund
0030 N UCH Losnabakken's S-R Varg NO34507/12, 02/01/12, Grå E: Kristian Bakkejord, Bakkejordvegen 50, 9310 Sørreisa O: Geir Langset, 2635 Tretten (N J(L)CH Ricco - INT NORD UCH NORD VCH Satsu)(w) EX 2CHK CK 3BHK

0031 C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro NO35366/14, 578098100437491, 31/01/14, Grå E: Roald Normo, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Even Stene, Bakke Ellen Stene, 7335 Jerpstad (INT NUCH NJ(B)CH SV-07 NORDV-0 Kato - INT N UCH J(B)CH NORDV-10 Varjdalen's Theia Gjendin-Datter)(w) EX 1CHK CK 1BHK BIR BIS2
Veteranklasse Hannhund
0032 INT NUCH NJ(B)CH SV-07 NORDV-0 WW-08 NV-09-10 NVV-15 NORDVV-15 Kato 08298/06, 578098100190811, 09/04/06, Grå E: Roald Normo, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Roald Normo, 8661 Mosjøen (INT N CAN UCH N J(B)CH Grom - INT NUCH NJ(BL)CH NORDV03 NV04 Luna)(w) EX 1VTK CK 4BHK

Juniorklasse Tispe
0033 Heggbrenna's Haldis NO44549/16, 20/06/16, Grå E: John Ivar Sletten O: Hege Heggbrenna, 2422 Nybergsund (C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro - N J(B)CH Tina)(w) G

0034 Losnabakken's S-P Pepsi NO37688/16, 02/03/16, Grå E: Kristian Bakkejord, Kine Mariell Solbakken, Bakkejordvegen 50, 9310 Sørreisa O: Geir Langset, Langset Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Færgestadmyra's D-L Pan - Koiraniemen Sara)(w) VG 3JK

0035 Lyra NO55598/16, 04/11/16, E: Nilssen, Margrethe O: Bomo, Sivert Ola, 7760 Snåsa (C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro - Mira) EX 1JK

0036 Shira NO44366/16, 578098100523086, 05/05/16, E: Geir Nordli, Einerveien 24, 9325 Bardufoss O: Stein Andreassen, 1570 Dilling (INT N SE UCH N SE J(L)CH Trollelgen's Arn - Østliperla's Rutta)(w) VG 2JK

Unghund Klasse Tispe
0037 Zita NO41272/16, 578094100032058, 29/03/16, Grå E: Stig Anders Jernberg Larsen O: Jogeir Saur, 7977 Høylandet (Stortuva's Herd I I - Losnabakken's M-N Kæm)(w) G

Åpen Klasse Tispe
0038 Aila NO38318/15, 578097809238376, 10/02/15, Grå E: Stian Sollie Nyheim O: Einar Pedersen, 8270 Drag (S H Rappo - Karpaasin Maija)(w) VG 1AUK

Brukshundklasse Tispe
0039 Losnabakken's S-L Frøya NO39232/15, 21/02/15, Grå E: Marius Olaf Nilsen O: Geir Langset, Langset Berit, 2635 Tretten (INT NORD UCH NORD J(L)CH Karpaasin Lennu - N SE UCH N SE J(B)CH Losnabakken's S-R Suri)(w) EX 1BK CK CERT 1BTK BIM

0040 Bella NO32747/11, 01/01/11, Grå E: Ann-Aashild Hansen, Skogvollhågen, 8275 Storjord I Tysfjord O: Thomas Indal, 7660 Vuku (N J(L)CH Axo - N J(B)CH Kvernmomarka's P-D Luna)(w) VG 4BK
0041 S H Kira NO55814/13, 03/10/13, Grå E: Engen, Thomas O: Engen, Thomas, 9360 Bardu (Rufus Losnabakken's V-L Kayla) EX 2BK

0042 Mira NO41619/15, 578094100018969, 13/04/15, Grå E: Daniel Eikjok Nils, Oalgevarluodda 28, 9730 Karasjok O: Roald Isaksen, 9730 Karasjok (Verdalskogen's A-Rino - N J(L)CH Eiterdalen's Willma)(w) VG 3BK

Veteranklasse Tispe
0043 Smalmyras K-F Sarva NO32459/09, 578077000048252, 12/12/08, Grå E: Svein Edgar Pedersen, Bjørkliveien 44, 9470 Gratangen O: Sverre Lileng, 2427 Plassen (N UCH N J(L)CH Skinnemoens Feiom - N UCH N J(B)CH Smalmyras Td-Kita)(w)VG 1VTK

Norsk Elghund Sort
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Juniorklasse Hannhund
0044 Røvaråsens Db-Rago NO55644/16, 21/10/16, E: Jan Lindseth Jensvold, Bergsbakken 13, 9403 Harstad O: Ingunn Johanne Snuruås, 6658 Rindalsskogen (NJ(B)CH Bajas - N J(B)CH Black Madonna)(w)VG 1JK

Unghund Klasse Hannhund
0045 Bjørgaskogens A Tero NO36342/16, 26/02/16, Sort E: Tommy Nilssen, Nordlivegen 5, 9325 Bardufoss O: Helge Jakobsen, Jakobsen Carina Isaksen, 9310 Sørreisa (C.I.B. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero - N UCH N VCH N SE J(B)CH Vossasvarten's C'tundra)(w) VG 1AUK

0046 Moste NO38227/16, 578097809162417, 04/03/16, Sort E: Frode Rudberg, Lindovaraveien 105, 9151 Storslett O: Anne Karoline Hafnor, 1890 Rakkestad (N UCH Frolingens Kamo - Kullskogens Mt Maja)(w) VG 2AUK

Åpen Klasse Hannhund
0047 Castor NO46661/15, 578094100025480, 25/06/15, Sort E: Roger Simonsen, Kistefossveien 319, 9360 Bardu O: Frank Olsen, 9302 Rossfjordstraumen (Sicko - Sisotindens Raja)(w)VG 1AK

Brukshundklasse Hannhund
0048 Bifrost NO42054/10, 578097809042194, 12/05/10, Sort/ E: Tommy Bertheussen O: Stig-Johnny Thomassen, 8630 Storforshei (N J(B)CH Svart Hunden's Daro - Mira)(w)IM


Championklasse Hannhund
0049 C.I.B. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero NO35607/14, 578098100451211, 13/02/14, Sort E: Jan Mikal Karlsen, Solmoen 9, 9310 Sørreisa O: Ole Henrik Fagerbakk, 8226 Straumen (Ajax - Sisotindens Spora)(w)EX 1CHK CK 1BHK BIR BIS3

Sisotindens Hero - Ex 1CHK  CK 1BHK BIR  BIS3

Sisotindens Hero fikk på utstilling 13.8.17 på Garsnes brygge var : Ex 1CHK CK 1BHK BIR BIS3

Juniorklasse Tispe
0050 Mossingans Tuva NO36093/16, 26/02/16, Sort E: Kjell Harald Hansen, Trollvikvn 180, 9300 Finnsnes O: Arne-Olav Husby, 7630 Åsen (N UCH Bamse - N J(B)CH Frolingens Wilma)(w) VG 1JK

0051 Røvaråsens Db-Pia NO55648/16, 578097809169702, 21/10/16, E: Linda Andersen O: Ingunn Johanne Snuruås, 6658 Rindalsskogen (NJ(B)CH Bajas - N J(B)CH Black Madonna)(w)G

Åpen Klasse Tispe
0052 Neri NO46662/15, 578094100025442, 25/06/15, Sort E: Stig Jarle Hansen, Vassendveien 7, 9309 Finnsnes O: Frank Olsen, 9302 Rossfjordstraumen (Sicko - Sisotindens Raja)(w)EX 1AK

Vestsibirsk Laika
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Åpen Klasse Hannhund
0053 Maroz NO47375/14, 578097809228419, 20/06/14, E: Harald Henrik Andersen, Kalsnes, 8450 Stokmarknes O: Pål Andersen, 8450 Stokmarknes (Balder - Mani)(w) 0

0054 Amarokk NO47372/14, 20/06/14, E: Sara Granbom O: Pål Andersen, 8450 Stokmarknes (Balder - Mani)(w) EX 1AK CK 1BHK BIR Res-Bis

Juniorklasse Tispe
0055 Zita NO46079/16, 578094100033543, 21/05/16, E: Jørgen Kanstad Hanssen O: Kjetil Storbråten, 2930 Bagn (Gizmo - Raisa)(w) VG 1JK

Østsibirsk Laika
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Unghund Klasse Tispe
0056 Besdalens Shira NO34374/16, 24/01/16, E: Merethe Lundberg, Trollvikveien 178, 8530 Bjerkvik O: Rune Flataas, Flataas Mona Kristin, 7977 Høylandet (NORD UCH N SE J(L)CH NORDV-14 Larstjønnas Clavny Aisa)(w) VG 1AUK

 

Ikke FCI godkjente raser

Svensk Hvit Elghund
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

Unghund Klasse Hannhund
0057 Storm NO46073/16, 578094100030093, 20/04/16, Hvit E: Bjørn Roald Høve O: Leif Gøran Høve, 8407 Sortland (Ask - Fallmyrens F-Taiga)(w) VG 1AUK

Championklasse Hannhund
0058 N UCH Sætertunets Zico NO48216/13, 27/04/13, Hvit E: Tone Kampevoll, Tranøyveien 1747, 9304 Vangsvik O: Svein Sæther, 7200 Kyrksæterøra (N UCH N J(B)CH Zaco - Sætertunets Sita)(w)VG 1CHK

Juniorklasse Tispe
0059 Frøya NO40799/16, 08/04/16, E: Bjarne Hals, Grønnåsen 7, 8450 Stokmarknes O: Lars Dolmseth, 9334 Øverbygd (Singo - N J(L)CH Nanna)(w)EX 1JK

Åpen Klasse Tispe
0060 Coccosflingan's Nikita SE54147/2014, 26/09/14, Hvit E: Lillann Ljunggren-Kristiansen O: Tommy Lundqvist, 71041 Fellingsbro, Sverige (Fallmyrens Nitro - Cecanbee's Ellie)(w) IM

0061 Luna NO40931/15, 29/04/15, Hvit E: Kalvåg, Camilla Renate O: Salminen, Rauno Juhani, 7655 Verdal (NORD J(LÖ)CH N UCH SE UCH Zorro - N UCH Åkermarkens Rowena) EX 1JK


DAG 1
SPISSHUNDER VALP
Jämthund
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

4 - 6 Måneder Tispe
5001 Aurora NO40332/17, 578098100583377, 24/03/17, E: Øyvind Søraas, Fagernesveien 119, 8514 Narvik O: Øyvind Søraas, 8514 Narvik (N J(L)CH N UCH Fossmyra's Falk - Jämtmyrens Fråya)(w) 1BT valp BIR BIS3

5002 Kanti NO39910/17, 578097809259888, 14/03/17, E: Halgeir Dalhaug, Sagelvvatn, 9050 Storsteinnes O: Halgeir Dalhaug, 9050 Storsteinnes (N J(L)CH Kaparvikens Dollar - N J(L)CH Fossmyra's Cess)(w) Nr 2 2BT valp

Norsk Elghund Grå
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune

4 - 6 Måneder Hannhund 5003 Nordmolia's E Basse NO37524/17, 578077000246043, 06/03/17, E: Solveig Nylund, Fosslundveien, 131, 9304 Vangsvik O: Mona Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) 1/4

5004 Jarre NO36056/17, 578097809163192, 14/02/17, E: Odd Yngve Lindgrasmo O: Siv-Anita Aslaksen, 9730 Karasjok (Jaro - Biigá)(w) 1/3

5005 Nordmolia's E Raggen NO37521/17, 578077000246512, 06/03/17, E: Monika Madsen, Møysalvegen 3157, 8414 Hennes O: Mona Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) 1/1 1BH BIM valp

5006 Balder NO38353/17, 578094100025800, 14/03/17, E: Svein Edgar Pedersen, Bjørkliveien 44, 9470 Gratangen O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT N UCH N J(B)CH JWW-11 Korsboens Albin - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva)(w) 1/2

6 - 9 Måneder Hannhund
5007 Ig Boss NO36021/17, 12/02/17, E: Stakkevold, Per Asmund O: Nesvold, John Morten, 7380 Ålen (N J(B)CH N UCH Varjdalen's Tb Gjende - Ira) 1/1 2BH valp

5008 Boy NO33754/17, 578094100039518, 22/12/16, E: Einar Spillum, Paradisveien 20, 8072 Bodø O: Egil Pedersen, 8672 Elsfjord (Funnimarkas L B Rambo - Silja)(w) 1/2

4 - 6 Måneder Tispe
5009 Saga NO36053/17, 578097809162378, 14/02/17, E: Arnold Hauan, Sjursnesvegen 1440, 9030 Sjursnes O: Siv-Anita Aslaksen, 9730 Karasjok (Jaro - Biigá)(w) 1/3

5010 Ravna NO38354/17, 14/03/17, E: Bernt Døhl, Kitdalveien 816, 9046 Oteren O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT N UCH N J(B)CH JWW-11 Korsboens Albin - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva)(w) 1/1 1BT BIR BIS valp

5011 Nordmolia's E Lizzi NO37518/17, 578077000246054, 06/03/17, E: Ole Agnar Nordmo, Øverbygdveien 280, 9336 Rundhaug O: Mona Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) 1/2

5012 Nordmolia's E Mosti NO37520/17, 578077000247989, 06/03/17, E: Kjetil Bjørnsen, Tone Bjørnsen O: Mona Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) 1/4

6 - 9 Måneder Tispe

5013 Tuva NO33084/17, 16/01/17, E: Vegard Kjeldsen, Finnsetervegen 26, 9105 Kvaløya O: Youness Berget, 3692 Sauland (N J(L)CH Luring Av Gausbu - Rajakummun Iita)(w)1 2BT

Norsk Elghund Sort
Ring: 1 Dommer: Tyvold, Rune
4 - 6 Måneder Hannhund
5014 Holingen's Spike NO36294/17, 23/02/17, E: Bernt-Ole Berntsen O: Per Arne Morken, Morken Dianca, 7387 Singsås (N J(B)CH N UCH Aiko - N UCH N J(B)CH Holingen's Zita)(w) 1 BIR BIS2

Noen foto fra utstillingen tilsendt fra Sara Granbom

dommer    roald 
 Dommer Rune Tyvold  

 Roald Nordmo og T NUCH NJ(B)CH SV-07

 NORDV-0 WW-08 NV-09-10 NVV-15

 NORDVV-15 Kato 08298/06

 roald 2    roald 3
 Roald Nordmo og Kato    Roald Nordmo og Kato
 svein kyrre    glimt
 Svein Kyrre     
 glimt2    glimt3
1708 hvithund trening 600   1708 hvithund utstilling 600

Fra ringtreningen med Storm NO46073/16 og Bjørn Roald Høve,

og Luna NO40931/15 og Camilla Renate Kalvåg

  EX 1JK på Luna NO40931/15 og eier Camilla Renate Kalvåg 

Legg til kommentar

Velkommen til å legge kommentarer og følg vanlig folkeskikk.


Sikkerhetskode
Vis ny kode