Dommer: Christiansen, Bjørge

Jämthund

 

Gråbeinjakta's Sarek NO32707/12, 03/01/12, Grå E: Svendli, Tor Magne O: Amundsen Vegar, 2114 Disenå (Sarek - Gråbeinjakta's Taiga)

KIP

 

Gråbeinjakta's Varg NO32710/12, 03/01/12, Grå E: Johansen, Knut O: Amundsen Vegar, 2114 Disenå (Sarek - Gråbeinjakta's Taiga)

Good

 

S-Varg NO37752/10, 13/03/10, Grå E: Dalhaug, Svein O: Gosselin, Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - Nova)

 

Kaparvikens Dollar NO33360/11, 01/01/11, Grå E: Bjørkeng, Gjermund O: Brenno Øyvind, 3550 Gol (SE

Brukshundklasse Hannhund

NO43088/10, 23/03/10, Grå E: Knudsen, Lena/Tollefsen, Tommy O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977 Høylandet (FIN JCH FIN UCH Ruskametsän Roki - N UCH N J(B)CH Jaktvollens Cha Cha)

Championklasse Hannhund

NO43087/10, 23/03/10, Grå E: Hammer, Arnt O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977 Høylandet (FIN JCH FIN UCH Ruskametsän Roki - N UCH N J(B)CH Jaktvollens Cha Cha)

 

Juniorklasse Tispe

NO52380/12, 14/08/12, E: Stand, Fred Anton O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977

 

Kjennsbekken's Shanty NO44607/12, 14/05/12, E: Langhaug, Kjell Tommy O: Stenby Ole-Anders, 1925 Blaker (NORD UCH SE J(L)CH Flötmarkens Zakke - N J(L)CH Ackers Suski)

Excellent 1 konk CK 2 BTK

NO52378/12, 14/08/12, E: Motrøen, Trygve O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977

 

Ekmossen's Grace SE42682/2012, 01/06/12, Grå E: Solberg, Ståle Morten O: Nilsen, John/ Nilsen, Jilltoft Eva, Sverige (SE J(Ö) CH Dundermyrens Rozz - SE UCH SE JCH Ekmossens Akira)

Excellent 2 konk

 

Ryvikens Warga Excellent 1 konk CK 3 BTK

 

Bita S29922/2008, 16/03/08, Grå E: Nergård, Kristian S O: Lindqvist, Kristina, Sverige (Bark - Gommotrans Mira)

Excellent 1 konk

 

Varga NO35304/11, 13/02/11, Grå E: Benoninsen, Frode O: Emilsen, Odd Roger, 7900 Rørvik (SE J(LÖ)CH Strömarens Ross - N UCH Bäckmyras Tina I I)

Excellent 1 konk CK CERT 1 BTK BIR

 

Juniorklasse Hannhund

NO56212/12, 09/07/12, E: Bekkeli, Odd O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Flötmarkens Veiko - Tessa)

Good

 

Losnabakken's S-R Varg NO34507/12, 02/01/12, Grå E: Bakkejord, Kristian O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Ricco - N UCH NORD VCH NV-11 Satsu)

Åpen Klasse Hannhund

 

Frihetsliskogen - Kaisa)

Excellent 1 konk

 

Pei Fang Jerv NO34602/12, 14/01/12, Grå E: Nymo, Jan Håvar O: Holmli Marianne, Holmli Brynjar, 7650 Verdal (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - N UCH Pei Fang Oda)

Hermann Kjell Johan, 7650 Verdal (INT N SE UCH N SE J(B)CH Røsholmhøgda's Varg - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Tjelderåsen's Hh-Trulte)

Championklasse Hannhund

 

Juniorklasse Tispe

 

Storbringens Dubi NO37691/12, 16/03/12, Grå E: Nordmo, Mona O: Floden Johnny, 2409 Elverum

 

Excellent 1 konk CK 2 BTK

Zuna NO41171/12, 06/04/12, E: Arvid Nilsen, Nils Johan Nilsen O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)

Good

 

Unghund Klasse Tispe

NO39814/12, 22/02/12, Grå E: Isaksen, Roald O: Hartviksen Helen Og Fred, 8540

 

Excellent 1 konk CK 1 BTK BIM

 

Øverfhurs Indy NO37482/11, 29/03/11, Grå E: Isaksen, Jonny O: Hansen Dag-Ivar, 9420 Lundenes (N J(L)CH Nordmolia's Kahn - FIN JCH Hartuskosken Nöpö)

Brukshundklasse Tispe

Excellent 1 konk

NO46300/11, 19/06/11, Grå E: Nordmo, Mona O: Nordmo Ole- Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Nordmolia's Labben - N J(L)CH Vindmyras Varga)

Very good 3 konk

NO36241/10, 06/02/10, Grå E: Pedersen, Jonny E O: Langset, Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Flötmarkens Veiko - INT FIN DK UCH SV-08 DKV-11 Rullikan Rn Tindra)

 

Juniorklasse Hannhund

 

Finnmarksviddas Bures NO45522/12, 31/05/12, E: Arne Byberg, Grete Sofie Byberg O: Vedhugnes Josef Ingmar, 9710 Indre Billefjord (King - INT N UCH N J(B)CH Sisotindens Ceahpes Biigá)

 

Elvebakken's Bamse NO54823/11, 01/06/11, Sort E: Steffenrem, Dagfinn O: Rønås Thor Johan, 2022 Gjerdrum (N UCH Peik - INT NORD FIN UCH N SE J(B)CH Diana)

 

Excellent 1 konk

 

Excellent 1 konk CK 1 BTK BIR

 

BEST I SHOW  Tromsutstillinga

 

BIS      N UCH N JCH NV-12 SV-12 Taro NO38648/10, 18/03/10, Grå E: Normo, Roald O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)

 

Jämthund

 

Botnebekken's Nasti NO37999/13, 03/03/13, E: Tollefsen, Chris Trygve O: Sollihagen, Per, 2160 Vormsund (SE J(LÖ)CH Karhunkerääjän Nixon - Ruskametsän Hevi)

1 konk 1 BTK -  BIR

 

Nordolia's Lea)

6 - 9 Måneder Hannhund

2 konk

 

Karo NO32335/13, 23/12/12, E: Grønbeck, Rita O: Grønbeck, Rita, 8400 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato - Pei Fang Era)

3 konk

 

Cross NO38162/13, 01/04/13, Grå E: Jensen, Daniel O: Korneliussen, Svein, 9310 Sørreisa (Scott - Nordmolia's Lea)

1 konk 2 BTK

 

Tuva NO32338/13, 23/12/12, E: Zadig, Erik O: Grønbeck, Rita, 8400 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato – Pei

Janke NO32336/13, 23/12/12, E: Grønbeck, Rita O: Grønbeck, Rita, 8400 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato -

4 - 6 Måneder Tispe

 

Svensk Hvit Elghund

 

Passbos C-Sako SE19470/2013, 05/02/13, Hvit E: Hansen, Frank-Arne O: Drottz, Bjarne, Sverige (N SE J(L)CH Zorro - Titanerna Bjära)

6 - 9 Måneder Tispe

SE62322/2012, 15/11/12, E: Brodahl, Kurt Inge O: Lundquist, Tommy, Sverige

 

1 konk BIM

 

Legg til kommentar

Velkommen til å legge kommentarer og følg vanlig folkeskikk.


Sikkerhetskode
Vis ny kode