lenaJämthund

Ring: 1 Dommer: Christiansen, Bjørge

Juniorklasse Hannhund

0001 Lauvøya's Varg NO34577/17, 578094100036436, 03/03/17, E: Erlend Opsett, Øverlia 14, 9372 Gibostad O:

Odd Roger Emilsen, 7900 Rørvik (Kalasääsken Häjy - N SE UCH N SE J(L)CH Lauvøya's Sita)(w) VG 2JK

0002 Bäcksländans Bziko SE30663/2017, 752097800169921, 16/04/17, E: Martin Nordhaug, Leirbogveien 30, 9310

Sørreisa O: Anders Fredriksson, 78461 Borlänge, Sverige (FI SE J(L)CH Vaskiportin Scott - Älgståndets Rajsa)(w) VG 1JK

0003 Älgforsens Hm-Jerry SE34962/2017, 02/05/17, E: Einevoll, Tom O: Fors, Ingvar/Fors, Ulla, Sverige (SE

J()CH Juhlinbäckens Messi - FI JCH SE J()CH SE UCH Älgforsens Hilma) VG

Åpen Klasse Hannhund

0004 Kvitevarden's Balder NO36396/16, 578094100029474, 24/02/16, Grå E: Oddny Kristin Remlo, Jørn Kjetil Remlo O: May Torill Olsen Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH Pakkalan Waltti - N UCH N J(L)CH Saga)(w) Ex 1AK CK 1BHK BIR R.BIS

Brukshundklasse Hannhund

0005 Gardfesthaugen's T-O Gàjrre NO43885/15, 578098100501957, 15/05/15, E: Anna Kuoljok, Pb 26, 8271 Drag

O: Jan Helge Nordby, 2636 Øyer (FI JCH Humbakan Osku - N J(L)CH Bjønnhjellen's Taiga)(w) VG 1BK

0006 Tico NO39529/16, 578098100531195, 22/03/16, Grå E: Knut Roger Bakken, Skårheim, 9040 Nordkjosbotn O:

Frode Benonisen, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga)(w) G

Veteranklasse Hannhund

0007 N J(L)CH N UCH Fossmyra's Falk NO43088/10, 23/03/10, Grå E: Lena Tollefsen, Kystkulturvegen 1853, 9470 Gratangen O: Wenche Aasbø Hammer, 7977 Høylandet (FI JCH FI UCH Ruskametsän Roki - N UCH N J(B)CH Jaktvollens Cha Cha)(w) EX 1VKL CK 2.BHK

Juniorklasse Tispe

0008 Fossmyra's Atina NO50634/17, 29/05/17, E: Freddy Kristiansen O: Arnt Hammer, Hammer Wenche Aasbø, 7977 Høylandet (NORD J(L)CH N FI UCH Taitolan Rappe - C.I.E. N J(B)CH N UCH NV-16-17 Ackers Xacka)(w) EX 1JK

0009 Tikka NO39912/17, 578097809259939, 14/03/17, E: Ellen Rydningen, Signaldalsveien 24, 9046 Oteren O:

Halgeir Dalhaug, 9050 Storsteinnes (N J(L)CH Kaparvikens Dollar - N J(L)CH Fossmyra's Cess)(w) IM

0010 Aurora NO40332/17, 24/03/17, E: Øyvind Søraas, Fagernesveien 119, 8514 Narvik O: Øyvind Søraas, 8514 Narvik (N J(L)CH N UCH Fossmyra's Falk - Jämtmyrens Fråya)(w) VG 2JK

Åpen Klasse Tispe

0011 Usteryds Ila SE55590/2013, 30/09/13, Grå E: Anders Fritz O: Jan gustavsson, 35599 Gemla, Sverige (SE UCH

SE J()CH Härkilas Kay Iii - Usteryds Diana)(w) VG 1AK

0012 Fallaskogens Cola SE23015/2016, 900049001001287, 20/02/16, E: Hugo Morten Rotli, Veiskifte 36, 9050

Storsteinnes O: Hans Johansson, 56031 Tenhult, Sverige (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - FI JCH Torvikosken Tiuku)(w) Suff.

0013 Vinnfars Fam SE27141/2016, 752098100796766, 06/04/16, Grå E: Steinar Svendsen, Freidigveien 8a, 9603 Hammerfest O: Emil Engberg, 82040 Järvsö, Sverige (SE J()CH Ryvikens Fait - N SE J()CH Pystytuulen Päivi)(w) G

0014 Inka NO39338/16, 578097809244676, 13/03/16, Grå E: Kjell Bakken, O: Halgeir Dalhaug, 9050 Storsteinnes (N J(L)CH Kaparvikens Dollar - N J(L)CH Fossmyra's Cess)(w) Suff.

0015 Lucky NO39533/16, 22/03/16, Grå E: Tom Einar Pedersen O: Frode Benonisen, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH

Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga)(w) G

Brukshundklasse Tispe

0016 Kvitevarden's Anna Frost NO40434/14, 578098100444219, 21/04/14, E: May Torill Olsen Rotvik, Gilles Joseph

Jean Gosselin, Lavangsnesveien 808, 9350 Sjøvegan O: May Torill Olsen Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean,

9350 Sjøvegan (FI JCH SE J()CH Pyssynivan Frost - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 1BK

0017 Mincados Athena SE17514/2016, 752098100781218, 28/01/16, E: Terje Bakken, Bakken, 9040 Nordkjosbotn

O: Pia Fors, 98146 Kurravaara, Sverige (SE J()CH Pääskysen Acke - SE J()CH Härkilas Nera I I)(w) VG 2BK

 

Norsk Elghund Grå

Ring: 1 Dommer: Christiansen, Bjørge Juniorklasse Hannhund

0018 Argo NO33142/17, 578097809162824, 01/01/17, E: Kim Larsen, Tor Arne Hansen, Fjordveien 318, 9107

Kvaløya O: Roald Isaksen, 9730 Karasjok (N UCH N J(L)CH Scott - N J(L)CH Eiterdalen's Willma)(w) VG

0019 Arox NO41014/17, 578097809258577, 11/04/17, E: Morten Nessvold, Cathrine Nyhus O: Bjørnar Gulseth, 3891

Høydalsmo (NORD J(L)CH N UCH NV-13 Gustav - N J(L)CH Sara Av Gausbu)(w) VG

0020 Alvin NO41010/17, 578097809258475, 11/04/17, E: Trine Camilla Knudsen O: Bjørnar Gulseth, 3891

Høydalsmo (NORD J(L)CH N UCH NV-13 Gustav - N J(L)CH Sara Av Gausbu)(w) EX 3JK

0021 Nordmolia's E Raggen NO37521/17, 06/03/17, E: Monika Madsen, Møysalvegen 3157, 8414 Hennes O: Mona

Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) VG 4JK

0022 Balder NO38353/17, 578094100025800, 14/03/17, E: Svein Edgar Pedersen, Bjørkliveien 44, 9470 Gratangen O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT N UCH N J(B)CH JWW-11 Korsboens Albin - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva)(w) EX 1JK

0023 K-B Scott Av Jeskefjell NO51929/17, 578097809265600, 16/07/17, E: Cato Kjørstad, Islandsbotn, 9303 Silsand O: Tom Vala, Midtbøen Anne Ragnhild, Vala Helene K, Midtbøen Geir Helge, 3848 Morgedal (N J(L)CH Bajas - N J(L)CH Fisherman's Kira)(w) EX 2JK

Unghund Klasse Hannhund

0024 Jarre NO36056/17, 578097809163192, 14/02/17, E: Odd Yngve Lindgrasmo O: Siv-Anita Aslaksen, 9730

Karasjok (Jaro - Biigá)(w) VG 1AUK

Åpen Klasse Hannhund

0025 Nordmolia's D Oryx NO37468/16, 578077000231323, 10/03/16, Grå E: Kjetil Arnesen O: Ole Agnar Nordmo,

Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) 0

0026 Nordmolia's D Kompis NO37470/16, 578077000232340, 10/03/16, Grå E: Ove M Ryeng, Vikaveien 164, 9310

Sørreisa O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) EX 2AK CK 4BHK

0027 Ig Boss NO36021/17, 12/02/17, E: Per Asmund Stakkevold, Stornesveien 43, 9310 Sørreisa O: John Morten Nesvold, 7380 Ålen (N J(B)CH N UCH Varjdalen's Tb Gjende - Ira)(w) EX 1AK CK 2BHK

Brukshundklasse Hannhund

0028 Losnabakken's M-Z Oryx NO45926/13, 09/04/13, E: Svein Høgmo, Bekkefaret 13, 8372 Gravdal O: Geir

Langset, Langset Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Losnabakken's K-B Zorro - Kolbyjagets Mia)(w) G

0029 Kalix NO48073/13, 578098100421369, 14/06/13, E: Anders Iversen, Svandalsveien 2162, 9385 Skaland O:

Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (N J(B)CH Nordmolia's Scott - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w) EX 2BK CK CERT

0030 Nordmolia's C Frøy NO37690/15, 578097809194208, 20/03/15, Grå E: Thor Hermann Sundquist,

Tennskjærveien 378, 9302 Rossfjordstraumen O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne - Storbringens Dubi)(w) EX 1BK CK 3BHK

0031 Nordmolia's Varg NO37608/14, 578097809220943, 23/03/14, Grå E: Oddvar Sameien, Postboks 211, 8301 Svolvær O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne - N J(L)CH Nordmolia's Lia)(w) IM

Championklasse Hannhund

0032 C.I.B. N UCH N J(B)CH NV-17 Varjdalen's Tk Miro NO35366/14, 578098100437491, 31/01/14, Grå E: Roald Normo, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Even Stene, Bakke Ellen Stene, 7335 Jerpstad (INT NUCH

NJ(B)CH SV-07 NORDV-0 Kato - INT N UCH J(B)CH NORDV-10 Varjdalen's Theia Gjendin-Datter)(w) EX 1CHK CK 1BHK BIM

Juniorklasse Tispe

0033 Koimyra's Sirra NO46697/17, 12/06/17, E: Einar Holm, Kystkulturveien 1859, 9470 Gratangen O: Roger Seigerud, 2223 Galterud (N JCH Ristjernet's Edvald - Koimyras Frøya)(w) EX 4JK

0034 Lava NO38356/17, 578094100025823, 14/03/17, E: Påsan Benjaminsen, Steinnesveien 181, 9130 Hansnes O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT N UCH N J(B)CH JWW-11 Korsboens Albin - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva)(w) VG

0035 K-B Kira Av Jeskefjell NO51930/17, 16/07/17, E: Svein Korneliussen, Smørsgård, 9310 Sørreisa O: Tom Vala, Midtbøen Geir Helge, Vala Helene K, Midtbøen Anne Ragnhild, 3848 Morgedal (N J(L)CH Bajas - N J(L)CHFisherman's Kira)(w) EX 2JK

0036 K-B Senja Av Jeskefjell NO51931/17, 16/07/17, E: Christian Hagensen, Svandalsveien 375, 9303 Silsand O: Tom Vala, Midtbøen Anne Ragnhild, Vala Helene K, Midtbøen Geir Helge, 3848 Morgedal (N J(L)CH Bajas - N J(L)CH Fisherman's Kira)(w) IM

0037 Nordmolia's E Lizzi NO37518/17, 578077000246054, 06/03/17, E: Tor Midttun, Øvermoveien 60, 9310 Sørreisa

O: Mona Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) EX 3JK

0038 Nordmolia's E Mosti NO37520/17, 578077000247989, 06/03/17, E: Kjetil Bjørnsen, Tone Bjørnsen O: Mona

Nordmo, Nordmo Ole Agnar, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) G

0039 Ravna NO38354/17, 14/03/17, E: Bernt Døhl, Kitdalveien 816, 9046 Oteren O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304

Vangsvik (INT N UCH N J(B)CH JWW-11 Korsboens Albin - N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva)(w) EX 1JK CK

Unghund Klasse Tispe

0040 Tuva NO33084/17, 16/01/17, E: Vegard Kjeldsen, Finnsetervegen 26, 9105 Kvaløya O: Youness Berget, 3692 Sauland (N J(L)CH Luring Av Gausbu - Rajakummun Iita)(w) KIP

0041 Mira NO33144/17, 578097809162495, 01/01/17, E: Karl-Bernt Olsen, Hølen, 9050 Storsteinnes O: Roald

Isaksen, 9730 Karasjok (N UCH N J(L)CH Scott - N J(L)CH Eiterdalen's Willma)(w) VG 2AUK

0042 Saga NO36053/17, 578097809162378, 14/02/17, E: Arnold Hauan O: Siv-Anita Aslaksen, 9730 Karasjok (Jaro -

Biigá)(w) EX 1AUK

Åpen Klasse Tispe

0043 Tira NO38316/15, 578097809228988, 10/02/15, Grå E: Magnar Haugland, Kvelvahaugen 8, 9440 Evenskjer O: Einar Pedersen, 8270 Drag (S H Rappo - Karpaasin Maija)(w) IM

0044 Grytosens Frøya NO50825/14, 578097809179826, 20/08/14, Grå E: Tor Arne Fagertun, Granåsveien 336, 9050 Storsteinnes O: Egil Rune Skogum, 2682 Lalm (N UCH N J(L)CH Klosterkollen's Tiko - N J(B)CH Grytosens Bju)(w) Suff.

Brukshundklasse Tispe

0045 Losnabakken's I-B Bella NO31416/16, 30/11/15, Grå E: Marleif Eriksen, Moa, 8270 Drag O: Geir Langset,

Langset Berit, 2635 Tretten (N UCH N J(L)CH Losnabakken's S-B Bamse - FI JCH Lehtikankaan Inka)(w) G

0046 Aila NO38318/15, 578097809238376, 10/02/15, Grå E: Stian Sollie Nyheim O: Einar Pedersen, 8270 Drag (S H Rappo - Karpaasin Maija)(w) EX 2BK

0047 Losnabakken's S-L Frøya NO39232/15, 21/02/15, Grå E: Marius Olaf Nilsen O: Geir Langset, Langset Berit,

2635 Tretten (C.I.B NORD UCH NORD J(L)CH Karpaasin Lennu - NORD UCH N SE J(B)CH Losnabakken's S-R Suri)(w) EX 1BK CK CERT 2BTK

Championklasse Tispe

0048 N UCH N J(B)CH N J(L)CH Råva NO51147/14, 01/09/14, Grå E: Svein-Kyrre Jakobsen, Torsli 106, 9304 Vangsvik O: Svein-Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH SV-07 NORDV-0 Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w) EX 1CHK CK 1BTK BIR BIS2

Norsk Elghund Sort

Ring: 1 Dommer: Christiansen, Bjørge Juniorklasse Hannhund

0049 Tjapp NO51925/17, 578098100574605, 16/07/17, E: Sigbjørn Rasmussen, Solmoen 9, 9310 Sørreisa O: Osmund Stople, 5585 Sandeid (Vossasvarten's Draco - Pia)(w) 0

0050 Gm Peik NO49205/17, 578098100554815, 08/07/17, E: Jan Ivar Brattfjord Skarpsvärd O: Merete Jordanger, 6827 Breim (Casper Av Pashaug - Indie Av Eikjevellen)(w) EX 2JK

0051 Muste NO45258/17, 578094100040229, 14/05/17, E: Frode Jakobsen O: Rolf Arthur Johansen, 9060 Lyngseidet (C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero - Rivgu)(w) EX 1JK CK 3BHK

Unghund Klasse Hannhund

0052 Holingen's Spike NO36294/17, 23/02/17, E: Bernt-Ole Berntsen, Fjordveien 84, 9100 Kvaløysletta O: Per Arne Morken, Morken Dianca, 7387 Singsås (N J(B)CH N UCH Aiko - N UCH N J(B)CH Holingen's Zita)(w) VG 1AUK

0053 Holingen's Leopold NO36295/17, 578098100562855, 23/02/17, E: Kent-Arne Marthinsen O: Per Arne Morken,

Morken Dianca, 7387 Singsås (N J(B)CH N UCH Aiko - N UCH N J(B)CH Holingen's Zita)(w) VG 2AUK

Åpen Klasse Hannhund

0054 Moste NO38227/16, 578097809162417, 04/03/16, Sort E: Frode Rudberg O: Anne Karoline Hafnor, 1890 Rakkestad (N UCH Frolingens Kamo - Kullskogens Mt Maja)(w) EX 1AK

Brukshundklasse Hannhund

0055 Bjørgaskogens A Tero NO36342/16, 26/02/16, Sort E: Tommy Nilssen, Nordlivegen 5, 9325 Bardufoss O: Helge Jakobsen, Jakobsen Carina Isaksen, 9310 Sørreisa (C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero - N SE UCH N VCH N SE J(B)CH Vossasvarten's C'tundra)(w) EX 1BK CK CERT 2BHK

Championklasse Hannhund

0056 C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero NO35607/14, 578098100451211, 13/02/14, Sort E: Jan Mikal

Karlsen, Solmoen 9, 9310 Sørreisa O: Ole Henrik Fagerbakk, 8226 Straumen (Ajax - Sisotindens Spora)(w) EX 1CHK CK 1BHK BIM

Avlsklasse Hannhund

0057 C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero NO35607/14, 578098100451211, 13/02/14, Sort E: Jan Mikal

Karlsen, Solmoen 9, 9310 Sørreisa O: Ole Henrik Fagerbakk, 8226 Straumen (Ajax - Sisotindens Spora)(w) HP 1

Juniorklasse Tispe

0058 Zita NO43802/17, 578098100586224, 16/04/17, E: Hallvard Klaudiussen, Nordengveien 68, 9310 Sørreisa O: Frank Olsen, 9302 Rossfjordstraumen (Sicko - Sisotindens Raja)(w) EX 1JK

0059 Gulla NO45256/17, 578094100040314, 14/05/17, E: Rolf Arthur Johansen O: Rolf Arthur Johansen, 9060 Lyngseidet (C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero - Rivgu)(w) 0

Brukshundklasse Tispe

0060 Bjørgaskogens A Alva NO36343/16, 578098100531529, 26/02/16, Sort E: Espen Dahl-Mortensen, Horvnesveien 103, 8803 Sandnessjøen O: Helge Jakobsen, Jakobsen Carina Isaksen, 9310 Sørreisa (C.I.B.

NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero - N SE UCH N VCH N SE J(B)CH Vossasvarten's C'tundra)(w) VG 3BK

0061 Bjørgaskogens A Mira NO36344/16, 578098100532389, 26/02/16, Sort E: Ole Henrik Fagerbakk, Helland, 8226

Straumen O: Helge Jakobsen, Jakobsen Carina Isaksen, 9310 Sørreisa (C.I.B. NORD UCH N SE J(B)CH Sisotindens Hero - N SE UCH N VCH N SE J(B)CH Vossasvarten's C'tundra)(w) EX 2BK CK R.CERT 2BTK

0062 Rivgu NO32912/15, 578094100020438, 08/01/15, Sort E: Rolf Arthur Johansen O: Nann-May Kregnes Midtflå,

Midtflå Morten, 7234 Ler (N UCH Lasseruds Loke - N UCH N J(B)CH NMEB-15 Cimba)(w) EX 1BK CK CERT 1BTK BIR BIS

Avlsklasse Tispe

0063 Rivgu NO32912/15, 578094100020438, 08/01/15, Sort E: Rolf Arthur Johansen O: Nann-May Kregnes Midtflå,

Midtflå Morten, 7234 Ler (N UCH Lasseruds Loke - N UCH N J(B)CH NMEB-15 Cimba)(w) -

Østsibirsk Laika

Ring: 1 Dommer: Christiansen, Bjørge Juniorklasse Tispe

0064 Jaktfjäderns Hessla SE43635/2017, 752098100814495, 04/07/17, E: Vidar Larssen, Seljeskogveien 374, 9350 Sjøvegan O: Johan Hellman, 96191 Boden, Sverige (SE UCH SE J()CH FI JCH Kätkes Chalie - SE J()CH Jaktfjäderns Carmen)(w) EX 1JK CK 1BTK BIR BIS 4

Unghund Klasse Tispe

0065 Arja NO56133/16, 578094100040654, 06/11/16, E: Morten Kristian Steien, Ingrid Helene Markussen O: Espen Fyhn, 9153 Rotsund (FI JCH Ketunpojan Rex - N J(L)CH Ayra)(w) G

Åpen Klasse Tispe

0066 Besdalens Shira NO34374/16, 578097809247540, 24/01/16, E: Merethe Lundberg, Trollvikveien 178, 8530 Bjerkvik O: Rune Flataas, Flataas Mona Kristin, 7977 Høylandet (C.I.B. NORD UCH N SE J(L)CH Larstjønnas

Clavny - Aisa)(w) VG 1AK

Svensk Hvit Elghund

Ring: 1 Dommer: Christiansen, Bjørge Unghund Klasse Hannhund

0067 Skordalstrøa's Akito NO46647/16, 578098100541758, 17/06/16, E: Helge Kristiansen, Spillumsvika 29, 7820

Spillum O: Ann Christin Rønning, 7510 Skatval (Sætertunets Biff - N J(B)CH Kira)(w) G

Åpen Klasse Hannhund

0068 King NO40796/16, 578094100026940, 08/04/16, E: Denni Pedersen, Verkstedgata 10, 8450 Stokmarknes O: Lars Dolmseth, 9334 Øverbygd (Singo - N J(L)CH Nanna)(w) EX 1AK CK 1BHK BIR BIS 3

0069 Irma NO40801/16, 578094100026928, 08/04/16, E: Jan Ivar Johansen, Petersborgvn 181, 9050 Storsteinnes O: Lars Dolmseth, 9334 Øverbygd (Singo - N J(L)CH Nanna)(w) EX 1AK

Brukshundklasse Tispe

0070 Sætertunets Tuva NO42026/14, 578094100006158, 26/04/14, E: Helge Kristiansen, Spillumsvika 29, 7820

Spillum O: Svein Sæther, 7200 Kyrksæterøra (N FI UCH Sarek - Sætertunets Tina)(w) G

king

Les resultatlisten hvalp

Les resultatlisten BIS

 

Legg til kommentar

Velkommen til å legge kommentarer og følg vanlig folkeskikk.


Sikkerhetskode
Vis ny kode