Her er resultatene fra Tromsutstillingen 2017.  

BIS ble Sort elghund Mossingans Tuva

tehk2017

Her er Njch Kvitevardens Ayla med Cert, BIR og BIS 3  

 

Norsk Elghund Grå

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

4 - 6 Måneder Tispe

5001 Kvernmomarka's V-B Mille NO34640/17, 578094100032566, 26/01/17, E: Halle Fossbakk, Platåvn 28, 9325

Bardufoss O: Kjetil Olav Helden, Halvorsen Heidi Karin Bech, 7660 Vuku (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's

Bonso - N J(B)CH Kvernmomarka's T-S Vega)(w)

5002 Tuva NO33084/17, 578097809234162, 16/01/17, E: Vegard Kjeldsen, Finnsetervegen 26, 9105 Kvaløya O:

Youness Berget, 3692 Sauland (N J(L)CH Luring Av Gausbu - Rajakummun Iita)(w) BIS 2 valp

 

Østsibirsk Laika

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

6 - 9 Måneder Tispe

5003 Arja NO56133/16, 06/11/16, E: Morten Kristian Steien, Ingrid Helene Markussen O: Espen Fyhn, 9153 Rotsund

(FI JCH Ketunpojan Rex - Ayra)(w)

5004 Sikka NO56131/16, 06/11/16, E: Yngve Rognli O: Espen Fyhn, 9153 Rotsund (FI JCH Ketunpojan Rex - Ayra)(w) BIS valp

 

Jämthund

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

0001 Varg NO39526/16, 578098100530931, 22/03/16, Grå E: Kjetil Bergland, Elvebakken 75, 9151 Storslett O: Frode

Benoninsen, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga)(w) VG 1JK 1JKK

0002 Raudfjellet's D Sniper NO41284/16, 578098100537515, 11/04/16, Grå E: Morten Olsen O: Kent Storbæk, 2485

Rendalen (N SE FI J(L)CH Bjønnlosen's Karhu - Dokkern's A Luna)(w) Good

0003 Diva Valos Castor NO43786/16, 29/04/16, E: Espen Stenvold Nerdrum O: Olsen Knut Røise, 2335 Stange (N

J(L)CH NMEL-16 Bjønnlosen's Draco - Kulukumiehen Maalfrid)(w) Suff.

Åpen Klasse Hannhund

0004 Tim NO45237/15, 578098100499463, 23/04/15, Grå E: Bjørnar Eriksen, Kvænangsboten, 9162 Sørstraumen O:

Glenn T Silerud Myrvang, 2270 Flisa (N UCH N J(L)CH Holmsjöns Emil I I - Jajja)(w) EX 1AK 1AKK

Brukshundklasse Hannhund

0005 Athukens N-W Fenris NO40078/15, 578077000236476, 05/04/15, Grå E: Reidar Ernstsen, Rubinvn 10, 9022

Krokelvdalen O: Stig Are Saxerud, 2266 Arneberg (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - FI JCH Tuike Salon

Weronica)(w) EX 1BK

Championklasse Hannhund

0006 N UCH N J(L)CN JV-14 NORDJV-14 NORDV-14 Usteryds Indy SE55596/2013, 941000014283471, 30/09/13,

Grå E: Arne Einar Solheim O: Jan Gustavsson, 36032 Gemla, Sverige (SE UCH SE J(LÖ)CH Härkilas Kay Iii -

Usteryds Diana)(w)  EX 1CHK 1BHK CK BIM

Juniorklasse Tispe

0007 Inka NO39338/16, 578097809244676, 13/03/16, Grå E: Kjell Bakken, O: Halgeir Dalhaug, 9050 Storsteinnes (N

J(L)CH Kaparvikens Dollar - N J(L)CH Fossmyra's Cess)(w) Good

0008 Kvitevarden's Buffy NO36399/16, 24/02/16, Grå E: Gunnar Moen, Myrheim 12, 9300 Finnsnes O: May-torill

Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH Pakkalan Waltti - N UCH N J(L)CH Saga)(w) Good

Åpen Klasse Tispe

0009 Ronja NO55637/15, 578098100465789, 01/02/15, Grå E: Håvard Mortensen, Orionvegen 35, 9024 Tomasjord O:

Frank Båtnes, 9151 Storslett (Loshundens Tt-Imo - H-N Tinka)(w) Good

0010 Mincados Athena SE17514/2016, 28/01/16, E: Terje Bakken, Bakken, 9040 Nordkjosbotn O: Pia Fors, 98146

Kurravaara, Sverige (SE J(LÖ)CH Pääskysen Acke - SE J(LÖ)CH Härkilas Nera I I)(w) VG 2AK

0011 Usteryds Ila SE55590/2013, 30/09/13, Grå E: Anders Fritz O: Jan gustavsson, 36032 Gemla, Sverige (SE UCH

SE J(LÖ)CH Härkilas Kay Iii - Usteryds Diana)(w) EX 1AK

Brukshundklasse Tispe

0012 N J(L)CH Kvitevarden's Ayla NO40435/14, 21/04/14, E: Ståle Bakkemo, Grønliveien 38, 9350 Sjøvegan O:

May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost - N UCH N

J(L)CH Saga)(w) EX 1BK 1BTK CK CERT BIR BIS 3

0013 Kvitevarden's Anna Frost NO40434/14, 578098100444219, 21/04/14, E: May-Torill Rotvik, Gilles Joseph Jean

Gosselin, Lavangsnesveien 808, Rotvik, 9350 Sjøvegan O: May-torill Rotvik, Gosselin Gilles Joseph Jean, 9350

Sjøvegan (FI JCH SE J(LÖ)CH Pyssynivan Frost - N UCH N J(L)CH Saga)(w) EX 2BK

0014 Mia NO30090/14, 578098100451134, 08/11/13, Grå E: Hans Ola Johnsen, Ravrra, 9144 Samuelsberg O:

Thomas Åsen, 4715 Øvrebø (N J(L)CH Boss - Flötmarkens Maggan)(w) VG 3BK

Karelsk Bjørnhund

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Tispe

0015 Skräddars Roxa SE41422/2016, 28/05/16, E: Peter Lakselvnes O: Carmelina Maniscalco Adeström, 79595

Vikarbyn, Sverige (SE J(LÖ)CH SE UCH Rocky - Yksi)(w) Good

0016 Engersjøens Frigg NO38740/16, 578097809246089, 25/03/16, E: Harry Andre Hofstad Paulsen, Hognfjordveien

89, 8407 Sortland O: Petter Søgård, 2430 Jordet (N J(L)CH N UCH Majbergets Ailo - N S UCH S J(LE)CH N

J(B)CH Vicki)(w) EX 1JK 1JKK CK BIR BIS 2

Norsk Elghund Grå

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

0017 Nordmolia's D Kompis NO37470/16, 578077000232340, 10/03/16, Grå E: Ove M Ryeng, Vikaveien 164, 9310

Sørreisa O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Scott - Storbringens Dubi)(w) EX 1JK

0018 Knektedammen's Buster NO49086/16, 12/07/16, Grå E: Christian Hagensen, Svandalsveien 375, 9303 Silsand

O: Harald Næss, 3060 Svelvik (N FI J(L)CH Trolljentemyra's Strix - Leddy)(w)

Unghund Klasse Hannhund VG 2JK

0019 Finnkøthåjen's Oso NO54665/15, 578097809248604, 08/10/15, Grå E: Jan-Oddvar Eriksen, Langnesveien

1084, 9302 Rossfjordstraumen O: Bjørn O Mosheim, Mosheim Eva, 8658 Mosjøen (N UCH N J(L)CH Vamyras

Izack - N J(B)CH Smalmyras R-R Tinka)(w) VG 1AUK

Brukshundklasse Hannhund

0020 Nordmolia's C Max NO37689/15, 578097809195256, 20/03/15, Grå E: Jim Øverli, Øverlivegen 176, 9050

Storsteinnes O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne -

Storbringens Dubi)(w) Good

0021 Nordmolia's C Frøy NO37690/15, 578097809194208, 20/03/15, Grå E: Thor Hermann Sundquist,

Tennskjærveien 378, 9302 Rossfjordstraumen O: Ole Agnar Nordmo, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N J (L)CH

Losnabakken's S-N Ranne - Storbringens Dubi)(w) EX 1BK

0022 Harley NO51146/14, 01/09/14, Grå E: Stine-Renate Pedersen, Valvågveien 58, 9392 Stonglandseidet O: Svein

Kyrre Jakobsen, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH SV-07 NORDV-0 Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's

Roxi)(w) Good

0023 Karas Av Frihetsliskogen NO42603/15, 578094100022029, 11/05/15, Grå E: Lars Frihetsli, Dividalsveien 3107,

9334 Øverbygd O: Øyvind Frihetsli, 9336 Rundhaug (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne - N J(L)CH Eiterdalen's

Stella)(w) Good

Juniorklasse Tispe

0024 Shira NO44366/16, 578098100523086, 05/05/16, E: Geir Nordli, Einerveien 24, 9325 Bardufoss O: Stein

Andreassen, 1570 Dilling (INT N SE UCH N SE J(L)CH Trollelgen's Arn - Østliperla's Rutta)(w) Good

0025 Heggbrenna's Haldis NO44549/16, 578097809242439, 20/06/16, Grå E: John Ivar Sletten, Narvikv. 2074, 9360

Bardu O: Hege Heggbrenna, 2422 Nybergsund (C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro - N J(B)CH Tina)(w) Good

0026 Losnabakken's S-P Pepsi NO37688/16, 02/03/16, Grå E: Kristian Bakkejord, Kine Mariell Solbakken,

Bakkejordvegen 50, 9310 Sørreisa O: Geir Langset, Langset Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Færgestadmyra's D-L

Pan - Koiraniemen Sara)(w) VG 1JK

Åpen Klasse Tispe

0027 Aila NO38318/15, 578097809238376, 10/02/15, Grå E: Stian Sollie Nyheim O: Einar Pedersen, 8270 Drag (S H

Rappo - Karpaasin Maija)(w) EX 1AK 1BTK CK BIR

Norsk Elghund Sort

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

0028 Ib Nero NO42603/16, 578097809249345, 10/05/16, Sort E: Thomas Botten, St. Hansberget 12, 9325 Bardufoss

O: Irene Tjolmen Brennbakk, 8690 Hattfjelldal (N J(B)CH Svart Hunden's Daro - Överstjuktans Gryla)(w) EX 1JK

Championklasse Hannhund

0029 C.I.B. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero NO35607/14, 578098100451211, 13/02/14, Sort E: Jan Mikal

Karlsen, Solmoen 9, 9310 Sørreisa O: Ole Henrik Fagerbakk, 8226 Straumen (Ajax - Sisotindens Spora)(w) EX 1CHK 1BHK CK BIM

Juniorklasse Tispe

0030 Mossingans Tuva NO36093/16, 578097809245406, 26/02/16, Sort E: Kjell Harald Hansen, Trollvikvn 180, 9300

Finnsnes O: Arne-Olav Husby, 7630 Åsen (N UCH Bamse - N J(B)CH Frolingens Wilma)(w) EX 1JK 1BTK CK BIR  BIS

Unghund Klasse Tispe

0031 Neri NO46662/15, 578094100025442, 25/06/15, Sort E: Stig Jarle Hansen, Vassendveien 7, 9309 Finnsnes O:

Frank Olsen, 9302 Rossfjordstraumen (Sicko - Sisotindens Raja)(w) VG 1AUK

0032 Laika NO46663/15, 578094100025451, 25/06/15, Sort E: Frank Olsen, Hans Schjelderups Vei 19, 9302

Rossfjordstraumen O: Frank Olsen, 9302 Rossfjordstraumen (Sicko - Sisotindens Raja)(w) VG 2AUK

Vestsibirsk Laika

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

0033 Serebjanka Lynx NO51299/16, 578097809236537, 05/08/16, E: Tom Erik Tangen, Skogveien 9, 9325

Bardufoss O: Trond Are Trovåg, 2240 Magnor (N FI UCH Ice - Serebjanka Hanta)(w) VG 1JK

Østsibirsk Laika

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

0034 Besdalens Birk NO34371/16, 24/01/16, E: Tron Meli, Rakkenes, 9162 Sørstraumen O: Rune Flataas, Flataas

Mona Kristin, 7977 Høylandet (NORD UCH N SE J(L)CH NORDV-14 Larstjønnas Clavny - Aisa)(w)VG 1JK

Juniorklasse Tispe

0035 Besdalens Shira NO34374/16, 578097809247540, 24/01/16, E: Merethe Lundberg, Trollvikveien 178, 8530

Bjerkvik O: Rune Flataas, Flataas Mona Kristin, 7977 Høylandet (NORD UCH N SE J(L)CH NORDV-14

Larstjønnas Clavny - Aisa)(w) VG 1JK

Brukshundklasse Tispe

0036 Ayra FI16465/14, 25/01/14, Brungrå E: Espen Fyhn O: Petri Pääkkönen, 71890 Humla, Finland (Papinuron

Ransu - Hanhivirran Zatvornitsa)(w) VG 1BK

 

Svensk Hvit Elghund

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Åpen Klasse Tispe

0037 Coccosflingan's Nikita SE54147/2014, 26/09/14, Hvit E: Lillann Ljunggren-Kristiansen O: Tommy Lundqvist,

71041 Fellingsbro, Sverige (Fallmyrens Nitro - Cecanbee's Ellie)(w) 0

 

Juniorklasse Tispe

9001 Pia NO33402/16, 05/02/16, Hvit E: Brodahl, Kurt Inge O: Brodahl, Kurt Inge, 9321 Moen (Rex - Anja) EX 1JK

Jämthund

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

Juniorklasse Hannhund

9000 Tico NO39529/16, 22/03/16, Grå E: Bakken, Knut Roger O: Benoninsen, Frode, 9020 Tromsdalen (N J(L)CH

Pääskysen Mitri - Lauvøya's Varga) Good

 

Norsk Elghund Grå

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

4 - 6 Måneder Tispe

5001 Kvernmomarka's V-B Mille NO34640/17, 578094100032566, 26/01/17, E: Halle Fossbakk, Platåvn 28, 9325

Bardufoss O: Kjetil Olav Helden, Halvorsen Heidi Karin Bech, 7660 Vuku (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's

Bonso - N J(B)CH Kvernmomarka's T-S Vega)(w)

5002 Tuva NO33084/17, 578097809234162, 16/01/17, E: Vegard Kjeldsen, Finnsetervegen 26, 9105 Kvaløya O:

Youness Berget, 3692 Sauland (N J(L)CH Luring Av Gausbu - Rajakummun Iita)(w) BIS 2 valp

Østsibirsk Laika

Ring: 1 Dommer: Vole, Christian

6 - 9 Måneder Tispe

5003 Arja NO56133/16, 06/11/16, E: Morten Kristian Steien, Ingrid Helene Markussen O: Espen Fyhn, 9153 Rotsund

(FI JCH Ketunpojan Rex - Ayra)(w)

5004 Sikka NO56131/16, 06/11/16, E: Yngve Rognli O: Espen Fyhn, 9153 Rotsund (FI JCH Ketunpojan Rex -

Ayra)(w) BIS valp

 

Legg til kommentar

Velkommen til å legge kommentarer og følg vanlig folkeskikk.


Sikkerhetskode
Vis ny kode