1

Tromsutstillinga
29.06.2014
 
 
Dommer: Christiansen, Frank
 
 
BEST I SHOW  Tromsutstillinga 2014
 
 
BIS      INT N UCH N JCH NV-12 SV-12 Taro NO38648/10, 578098100302758, 18/03/10, Grå E: Normo, Roald, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w)
 
BIS 2   Vossasvarten's C'tundra NO37200/13, 17/03/13, E: Jakobsen, Helge, Yttervik, 9310 Sørreisa O: Rogne Jarle, 5700 Voss (INT N UCH N J(B)CH Svart Hunden's Falder - N J(B)CH Kullskogens Frida)(w)
 
BIS 3    Botnebekken's Nasti NO37999/13, 578077000202534, 03/03/13, E: Tollefsen, Chris Trygve O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (SE J(LÖ)CH Karhunkerääjän Nixon - Ruskametsän Hevi)(w)
 
BIS 4    N UCH Engersjøens Ena NO38499/10, 24/03/10, Sort/Hvit E: Steffenrem, Dagfinn O: Søgård, Petter, 2430 Jordet (N UCH S N FIN J(LÖ)CH Asko Av Barlindås - N S UCH S J(LE)CH N J(B)CH Vicki)
 
RES      Sætertunets Zico NO48216/13, 27/04/13, Hvit E: Kampevoll, Tone O: Sæther Svein Og Jorun, Kvikne Karina, 7200 Kyrksæterøra (N UCH N J(B)CH Zaco - Sætertunets Sita)
Juniorklasse Hannhund
 
Holmlosens A Plagge NO36775/13, 578077000206457, 26/02/13, E: Myre, Oddmar O: Holm Harald/ Knapstad Helene, 7900 Rørvik (Storvattnets Borka - N J(L)CH Bäckmyras Disa)(w)
Sufficient
 
Barfrosten's Dico NO40589/13, 578094100001765, 01/04/13, E: Tyldum, Svein, Myrveien 8, 9180 Skjervøy O: Olufsen Bjørn Kåre Og Klausen Janne, 9517 Alta (N J(L)CH Jönsesgårdens Tyson - Loshundens Tina)(w)
Excellent 1 konk CK 1 BHK BIM
 

Øvrige resultater:

Unghund Klasse Hannhund
 
Maltaforsens Cent SE22397/2013, 752098100642882, 16/03/13, Grå E: Bakken, Lars Greger, Østerdalsveien,n9360 Bardu O: Heidkamp, Günter, Sverige (SE J(LÖ) CH SE UCH Bergakullems Leijk - SE J(LÖ)CH Sörombackens Drilla)(w)
Very good 1 konk
 
1 BIS Taro NO38648/10 Roald Normo
 
 
Åpen Klasse Hannhund
 
Sayko NO37750/10, 578098100301727, 13/03/10, Grå E: Henriksen, Kjell Arne O: Gosselin, Gilles Joseph Jean, 9350 Sjøvegan (N S J(L)CH Larsudden's Balo I - Nova)(w)
Very good 1 konk
 
Brukshundklasse Hannhund
 
N J(L)CH Fossmyra's Falk NO43088/10, 578077000062592, 23/03/10, Grå E: Knudsen, Lena/Tollefsen,
Tommy, Kystkulturvegen 1853, 9470 Gratangen O: Hammer Arnt & Wenche Aasbø, 7977 Høylandet (FIN JCH FIN UCH Ruskametsän Roki - N UCH N J(B)CH Jaktvollens Cha Cha)(w)
IM
 
Juniorklasse Tispe
 
Excellent 1 konk CK 1 BHK
Nufsi NO41416/13, 578098100352252, 10/05/13, E: Berntsen, Vidar O: Johansen, Yngve, 8317 Strønstad (Tjalve - Roskva)(w)
Very good
 
Nanna NO46505/13, 578098100406100, 10/05/13, E: Aune, Terje O: Gabrielsen, Stian, 2936 Begnadalen (N J(L)CH Veikulåsens R-M Sigge - Botnebekken's Erja)(w)
Excellent 4 konk
 
Tassy NO41418/13, 10/05/13, E: Sundheim, Tor, Tromsøveien, 9360 Bardu O: Johansen, Yngve, 8317
Strønstad (Tjalve - Roskva)(w)
Excellent 3 konk
 
Botnebekken's Nasti NO37999/13, 578077000202534, 03/03/13, E: Tollefsen, Chris Trygve O: Sollihagen Per, 2160 Vormsund (SE J(LÖ)CH Karhunkerääjän Nixon - Ruskametsän Hevi)(w)
Excellent 1 konk CK 1 BTK BIR   
                                                        
2 BIS Vossasvarten's C'tundra NO37200/13, 17/03/13, E: Jakobsen, Helge                                                                                                                                                                 
Pääskysen Jenni SE23758/2013, 900182000266114, 08/03/13, Grå E: Jenssen, Inge André, Ullstindveien 639, 9022 Krokelvdalen O: Isaksson, Fredrik, Sverige (SE J(LÖ)CH FI JCH Taitolan Jyry – 
SE J(LÖ)CH Pääskysen Akita)(w)
Very good
 
Aika NO49002/13, 27/06/13, E: Kristiansen, Odd Magne, Skolevn 38, 8481 Bleik O: Lurdalen, Tom Roger, 3622Svene (N SE FI J(L)CH Älgskallets Dennis - Ronja)(w)
Excellent 2 konk CK 2 BTK
 
Karukoivun Njunis FI28312/13, 15/04/13, Grå E: Heggelund, Guttorm O: Rousku, Hanna/ Rousku,riku, Finland (FI JCH FI UCH SE JCH SE UCH Jackson - INT FI JCH FI EE UCH FIW-12 EE Karukoivun Kira)
IM
 
Åpen Klasse Tispe
 
Ryvikens Warga SE63057/2011, 08/11/11, Grå E: Kvernmo, Kurt Jan, Tverrvn 1, 9350 Sjøvegan O: Thorud, Jan-Anders, Sverige (SE JCH SE UCH Sjungarkläppens Ricky - SE J(LÖ)CH SE UCH Ryvikens Olga)(w)
Very good
 
Raisa 2 NO46436/12, 578077000202847, 30/05/12, E: Einevoll, Tom, Postboks 332, 9180 Skjervøy O: Haugli, Arne, 9730 Karasjok (Barfrosten's Benno - Raisa)(w)
Sufficient
 
Ekmossen's Grace SE42682/2012, 01/06/12, Grå E: Solberg, Ståle Morten O: Nilsen, John/ Nilsen, Jilltoft Eva, Sverige (SE J(Ö) CH Dundermyrens Rozz - SE UCH SE JCH Ekmossens Akira)
Very good
 
Veteranklasse Tispe
 
Ronja 09561/05, 578098100141865, 30/03/05, Grå E: Solheim, Arne Einar O: Simonsen, Trond Jarl, 8310 Kabelvåg (INT N S UCH N J(B)CH Jaktvollens Sarek - Varga)(w)
Good
 
Karelsk Bjørnhund
 
Juniorklasse Tispe
 
Engersjøens Whitney Houston NO54456/13, 26/09/13, E: Steffenrem, Dagfinn O: Søgård Petter, 2430 Jordet (N UCH Klefmarkens Njord - N S UCH S J(LE)CH N J(B)CH Vicki)
Very good 1 konk
 
Championklasse Tispe
 
N UCH Engersjøens Ena NO38499/10, 24/03/10, Sort/Hvit E: Steffenrem, Dagfinn O: Søgård, Petter, 2430 Jordet (N UCH S N FIN J(LÖ)CH Asko Av Barlindås - N S UCH S J(LE)CH N J(B)CH Vicki)
Excellent 1 konk CK 1 BTK BIR   
 
BIS 3    Botnebekken's Nasti NO37999/13, 578077000202534, 03/03/13, E: Tollefsen, Chris Trygve
 
Norsk Elghund Grå
 
Juniorklasse Hannhund
 
Kalix NO48073/13, 578098100421369, 14/06/13, E: Iversen, Anders, Hamn, 9385 Skaland O: Jakobsen, SveinKyrre, 9304 Vangsvik (N J(B)CH Nordmolia's Scott - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w)
Very good 1 konk
 
Svartkamplia's Garm NO45053/13, 24/04/13, E: Nilsen, Kristian Sverre, Fjellskardal, 9056 Mortenhals O:
Brandstad Johan, 2640 Vinstra (INT NORD UCH NORD J(L)CH Karpaasin Lennu - N J(L)CH Zara)(w)
Good
 
Storbringens Gråtass NO44204/13, 26/04/13, Grå E: Lyngås, Karl Arne O: Floden Johnny, 2409 Elverum (NORD J(L)CH Nordhuelia's Uno - Nordmolia's Juni)
IM
 
Unghund Klasse Hannhund
 
Losnabakken's K-L Sam NO38395/13, 01/02/13, E: Olsen, Torgeir, Forraveien 103, 8533 Bogen I Ofoten O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (INT NORD UCH NORD J(L)CH Karpaasin Lennu - FI N UCH Yrttiperä Kiti)(w)
Very good 2 konk
 
Karo NO39690/13, 21/03/13, E: Paulsen, Erling, Takelvdalen, 9321 Moen O: Antonsen, Dagfinn, 9357 Tennevoll (N UCH N J(L)CH Eikenesliens Ragg - N J(L)CH Kaisa)(w)
Very good 1 konk
 
Åpen Klasse Hannhund
 
Nordmolia's Nico NO38723/09, 578098100265042, 10/04/09, Grå E: Nordli, Thomas, Myrkroken 28, 9800 Vadsø O: Nordmo Ole-Agnar, Nordmo Mona, 9336 Rundhaug (N UCH N J(L)CH Eikenesliens Ragg - N J(L)CH Vindmyras Varga)(w)
Very good 2 konk
 
Verdalskogen's C-Rocky NO43772/12, 08/05/12, E: Heitmann, Sven Ole O: Haug Rune Morten, 7654 Verdal (N SE UCH N SE J(L)CH Vamyras M-D Lukas - N UCH NV-08 Rudsåsen's Tikka)
Excellent 1 konk
 
Brukshundklasse Hannhund
 
Losnabakken's S-R Varg NO34507/12, 578098100313479, 02/01/12, Grå E: Bakkejord, Kristian O: Langset Geir Og Berit, 2635 Tretten (N J(L)CH Ricco - INT N DK UCH NORD VCH NV-11 Satsu)(w)
Very good 1 konk
 
Championklasse Hannhund
 
INT N UCH N JCH NV-12 SV-12 Taro NO38648/10, 578098100302758, 18/03/10, Grå E: Normo, Roald, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w)
Excellent 1 konk CK 1 BHK BIR   
 
Veteranklasse Hannhund
 
INT NUCH NJ(B)CH SV-07 NORDV-07 WW-08 NV-09-10 Kato 08298/06, 578098100190811, 09/04/06, Grå E: Normo, Roald, Andreas Slettens Veg 13, 8661 Mosjøen O: Normo, Roald, 8661 Mosjøen (INT N CAN UCH N J(B)CH Grom - INT NUCH NJ(BL)CH NORDV03 NV04 Luna)(w)
Excellent 1 konk CK 2 BHK
 
Juniorklasse Tispe
 
Gopollhaugen's Ylva NO48870/13, 578097809182092, 17/05/13, Grå E: Haukøy, Unn-Mari O: Stenumgård Knut, 2634 Fåvang (N J(L)CH Pelle - Gopollhaugen's Tinka)(w)
Good
 
Kira NO48075/13, 14/06/13, E: Jarle Walter Heimdal, Inger Heimdal O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (N J(B)CH Nordmolia's Scott - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)
Excellent 2 konk
Veikulåsens P-E Pia NO46598/13, 03/04/13, Grå E: Åsheim, Ann-Kristin O: Skiaker Leif, 2690 Skjåk (FIN JCH Takaasenmäen Erno - FIN JCH Pelittäjän Pipsa)
Excellent 1 konk
 
Øverfhurs Baiki NO37975/13, 10/03/13, E: Larsen, Jørn O: Hansen Dag-Ivar, 9420 Lundenes (N J (L)CH Losnabakken's S-N Ranne - FIN JCH Hartuskosken Nöpö)
IM
 
Unghund Klasse Tispe
 
Tuva NO32338/13, 578098100410323, 23/12/12, E: Zadig, Erik, Postboks 390, 8439 Myre O: Grønbeck, Rita, 8404 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato - Pei Fang Era)(w)
Very good 2 konk
 
Janke NO32336/13, 578098100409793, 23/12/12, E: Grønbeck, Rita O: Grønbeck, Rita, 8404 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato - Pei Fang Era)(w)
Very good 1 konk
 
BIS 4    N UCH Engersjøens Ena NO38499/10, 24/03/10, Sort/Hvit E: Steffenrem, Dagfinn
 
Åpen Klasse Tispe
 
Losnabakken's V-L Kayla NO33129/09, 14/01/09, Grå E: Engen, Thomas O: Langset, Geir Og Berit, 2635 Tretten (N UCH N J(L)CH Lukkas - FIN JCH Kalliorannan Vanja)
Excellent 2 konk
 
Elga NO32337/13, 23/12/12, E: Skogly, Pål O: Grønbeck, Rita, 8404 Sortland (INT NUCH NJ(B)CH Kato – Pei Fang Era)
Excellent 1 konk CK 1 BTK BIM  
 
V-Z Mika NO48855/12, 21/05/12, E: Andersen, Ronald O: Bakke, Jo Terje, 2634 Fåvang (N UCH N J(B)CH Zoro - FIN JCH Kalliorannan Vanja)
Very good 4 konk
 
Zuna NO41171/12, 06/04/12, E: Arvid Nilsen, Nils Johan Nilsen O: Jakobsen, Svein Kyrre, 9304 Vangsvik (INT NUCH NJ(B)CH Kato - N J(B)CH N UCH Mortendallia's Roxi)(w)
Very good 3 konk
 
Brukshundklasse Tispe
 
Mira NO45842/12, 578098100360140, 21/05/12, E: Geir Tore Bertheussen, Grethe Bertheussen, Kollenveien 80, 9310 Sørreisa O: Ramen, Kari, 2687 Bøverdalen (FI JCH N J(L)CH Hallakorven Norra - Losnabakken's Driva)(w)
Excellent 1 konk CK Cert 2 BTK  
 
Norsk Elghund Sort
 
Juniorklasse Hannhund
 
Ekko NO46149/13, 578098100420365, 15/05/13, Sort E: Olsen, Vivian Sørli, Nordfjord, 9055 Meistervik O: Fagerheim, Johannes, 9310 Sørreisa (N UCH Sisotindens Troy - N UCH Frolingens Tuva)(w)
Excellent 1 konk CK 1 BHK BIM  
 
Ravn I I NO46150/13, 15/05/13, Sort E: Berntsen, Halvor, Bjørnsmoveien, 9360 Bardu O: Fagerheim, Johannes, 9310 Sørreisa (N UCH Sisotindens Troy - N UCH Frolingens Tuva)(w)
Very good 2 konk
 
 
 
 
 
Unghund Klasse Tispe
 
Vossasvarten's C'tundra NO37200/13, 17/03/13, E: Jakobsen, Helge, Yttervik, 9310 Sørreisa O: Rogne Jarle, 5700 Voss (INT N UCH N J(B)CH Svart Hunden's Falder - N J(B)CH Kullskogens Frida)(w)
Excellent 1 konk CK 1 BTK BIR 
 
Åpen Klasse Tispe
 
Sisotindens Tikka NO35460/12, 578098100380923, 31/01/12, E: Olsen, Vivian Sørli, Nordfjord, 9055 Meistervik O: Fagerbakk Ole Henrik, 8226 Straumen (N J(B)CH Bøvrafallets Birk - Sisotindens Spora)(w)
Very good 1 konk
 
Vestsibirsk Laika
 
Åpen Klasse Hannhund
 
Luka NO37931/12, 578077000198166, 22/01/12, Rødbrun/ Hvit E: Berntsen, Kenneth Y R O: Slevigen, Martin Strand, 3536 Noresund (Serebjanka Don-Lukan - Tuva)(w)
Good
 
Svensk Hvit Elghund
 
Juniorklasse Hannhund
 
Sætertunets Zico NO48216/13, 27/04/13, Hvit E: Kampevoll, Tone O: Sæther Svein Og Jorun, Kvikne Karina, 7200 Kyrksæterøra (N UCH N J(B)CH Zaco - Sætertunets Sita)
Excellent 1 konk CK 1 BHK BIR 
 
Åpen Klasse Hannhund
 
Sætertunets Arro 18824/08, 14/04/08, Hvit E: Nordgård, Hugo O: Sæther Svein Og Jorun, Kvikne Karina, 7200 Kyrksæterøra (SE J(LÖ)CH Zeb - Sætertunets Ronja)
Very good 1 konk
 
Juniorklasse Tispe
 
Anja NO48344/13, 06/07/13, E: Brodal, Kurt Inge O: Svee, Line Birgitte, 1389 Heggedal (SE J(LÖ)CH SE UCH Passbos A-Kamp - Mina)
Very good 2 konk
 
Nanna NO48341/13, 06/07/13, E: Dolmseth, Lars O: Svee, Line Birgitte, 1389 Heggedal (SE J(LÖ)CH SE UCH Passbos A-Kamp - Mina)(w)
Very good 1 konk
 
Åpen Klasse Tispe
 
Rød Keino NO44709/11, 578098100362145, 21/06/11, Hvit E: Figenschau, Stian, Hatteng, 9046 Oteren O: Holdal, Per Kåre, 8539 Bogen I Ofoten (Sætertunets Keino - Lönntorpet Celeste)(w)
Very good 1 konk
 
RES      Sætertunets Zico NO48216/13, 27/04/13, Hvit E: Kampevoll, Tone
 
 
 
 
 
 
 
 

Legg til kommentar

Velkommen til å legge kommentarer og følg vanlig folkeskikk.


Sikkerhetskode
Vis ny kode